Projekty

duszpasterstwa.wroclaw.pl

Projekt ma na celu stworzenia interaktywnej mapy duszpasterstw i wspólnot.

Od tego się zaczęło. W sumie zaczęło się od strony „akademickie.org”, którą przez jakiś czas rozwijałem. Była to lista duszpasterstw akademickich Wrocławia. Ponieważ projekt co kadencję przechodził z „rąk do rąk” utraciłem możliwość jego dalszego rozwijania. Postanowiłem więc rozpocząć od nowa.

Projekt niestety stoi od ponad 2 lat w miejscu ponieważ robię go sam 🙁 I pomimo próśb i szukania – brak chętnych do pomocy.

Jest dużo planów na przyszłość – łącznie z „rozwinięciem skrzydeł” na skalę ogólnopolską.

omodlmy.net

Cel projektu jest prosty: módl się za nieznajomego w Internecie, ale też i wstaw swoją intencję.

Projekt również stoi ponieważ tak jak wyżej – naprawdę ciężko się zmotywować samemu (zwłaszcza jak nie ma się z kim podzielić trudnościami).

Wersja 2.0-beta w trakcie prac.

kosciolubogi.pl

Jeszcze nie zrealizowany. Projekt ma być odpowiedzią na słowa papieża Franciszka „Marzę o kościele ubogim”. Założenie jest proste: kościoły mogą otrzymać status „ubogiego” i widnieć w bazie kościołów np. jeżeli nie ma cennika „usług” w kościele. Benefitem dla takiego kościoła były rabaty od firm wspierających tą inicjatywę.

Projekt wymaga burzy mózgów i lepszej specyfikacji.

Blogi na icxc.pl

Każdy będzie mógł założyć bloga (i subdomenę) na icxc.pl. Np. chcesz pisać o swoim nowym projekcie? O nowej ewangelizacji? O ekumenizmie? Piszesz maila, zakładam ci subdomenę i już. Na icxc.pl byłaby wtedy lista blogów, najciekawsze wpisy, itp itd.

Do przemyślenia i zdecydowanie omodlenia 🙂

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć Jak możesz pomóc